Dom jednorodzinny Ariel – idealnie rozplanowana przestrzeń

Nowoczesny dom jednorodzinny to marzenie większości z nas. Jednak jaki projekt wybrać, aby spełniał on wymagania wszystkich domowników?

Dom Ariel – idealny projekt dla czteroosobowej rodziny

Ariel to dom parterowy, który spełni oczekiwania większości rodzin. Ariel to doskonały przykład na to, że dom wcale nie musi być duży, aby był naprawdę wygodny w użytkowaniu. Projekt domu zakłada liczne udogodnienia, o których marzy każda rodzina. Tuż przy kuchni zaprojektowana małe pomieszczenie spiżarnię, w którym można przechowywać przetwory własnej roboty. Przy sypialni gospodarzy przewidziano garderobę oraz własną łazienkę, aby można było stworzyć swego rodzaju apartament oraz zapewnić gospodarzom własny azyl i odrobinę intymności. Ponadto projekt domu Ariel (przejdź) przewiduje również dodatkowe dwie sypialnie, łazienkę oraz WC. Projektant zadbał również o to, aby w domu znalazła się kotłownia na paliwo stało, do której jest dostęp od strony garażu dwu stanowiskowego oraz z zewnątrz. Strefa dzienna jest doskonale doświetlona światłem dziennym, ponieważ została wyposażona w duże okna.

Projekt domu Ariel i jego najważniejsze zalety

Dom Ariel znalazł już uznanie wśród wielu klientów i należy on do projektów, które doskonale się sprzedają. Jest on niezwykle wygodny z uwagi na fakt, że jest to dom parterowy i nie wymaga on schodów. Wszystkie pokoje są na jednym poziomie, co z kolei sprzyja utrzymaniu więzi rodzinnych. Ten rodzaj domu chętnie wybierany jest przez rodziny z mały dziećmi, jak również przez osoby starsze. W momencie, kiedy rodzina się rozrasta wówczas istnieje możliwość zaadoptowania strychu na dodatkowe pokoje. Warto również podkreślić, że dom Ariel jest dość szybki w budowie z uwagi na fakt, iż nie wymaga on stropu żelbetonowego. Projektant przewidział tutaj dwa rodzaje stropów do wyboru: technobeton lub strop drewniany w zależności od indywidualnych preferencji inwestorów. Dzięki takim rozwiązaniom dom Ariel jest dość szybki w budowie, dzięki czemu rodzina można się szybko wprowadzić i cieszyć się nowym domem.